Cielo (hemel) is de naam van de familie die in 1908 dit wijnbedrijf oprichtte. In combinatie met ‘Terra’ (aarde) geeft het de band aan die de familie heeft met de grond waarop ze hun druiven verbouwen.
Cielo e Terra is een groot bedrijf, maar een klein deel van de wijngaarden is biologisch gecertificeerd, waaronder dus de druiven die gebruikt zijn voor deze wijn.
3 Passo Rosso is een zwoele Italiaanse rode wijn. De wijn is gemaakt van Sangiovese, Negroamaro en Primitvo. De naam 3 Passo is een verwijzing naar de drie verschillende methode die gebruikt zijn om de wijn te maken. De druiven worden overrijp geoogst en tijdens de vergisting op vat worden de schilletjes steeds ondergedompeld voor meer kleur en smaak extractie. Daarna krijgt de wijn nog enkele maanden houtrijping. Mooie dikke Italiaanse wijn met aroma’s van gedroogd fruit, tabak en mokka. Heerlijk glas rode wijn voor bij de borrel of bij een stukje vlees!