Vrienden Sander Horstuis en Huub van den Muijsenberg hadden een droom waar ze langzaam maar zeker tijdens jaarlijkse tripjes naar Spanje aan werkten. Door middel van verschillende brainstormsessies brachten ze hun gedeelde passie voor wijn tot leven in de vorm van een concept dat de markt zou overnemen. Dit werd concreet in oktober 2017. Het duo heeft een achtergrond in marketing en wijn, Sander als marketing guru en Huub als vinoloog. In samenwerking met de beste wijnmakers van Spanje ontwikkelden ze een wijn die volledig afgestemd was op hun smaakpallet, de V-Rosé was geboren!
V Rosé Magnum
€35,01 €26,26
Land | |
---|---|
Wijnstreek | |
Druivenras | |
Merk | |
Smaakprofiel | |
Wijn en spijs | |
Jaargang | |
Inhoud | |
Alcoholgehalte |
Op voorraad
Land | |
---|---|
Wijnstreek | |
Druivenras | |
Merk | |
Smaakprofiel | |
Wijn en spijs | |
Jaargang | |
Inhoud | |
Alcoholgehalte |
Flespakket
Alle zendingen van Heeren van de Wijn worden verzorgd door Flespakket.nl; een klantgerichte organisatie, dat onderdeel uitmaakt van PostNL met een landelijk dekkend netwerk. Zodra jouw bestelling door Heeren van de Wijn is verwerkt, wordt deze overgedragen aan Flespakket.nl.
Afhalen
Uiteraard kan je jouw bestelling ook gratis af komen halen in een van onze wijnwinkels. Daar kan je zelf tijdens het plaatsen van jouw bestelling voor kiezen. Je laat ons dus weten of je jouw bestelling bezorgd wilt hebben, of dat je hem komt afhalen. Dan zorgen wij ervoor dat jouw bestelling bij je terecht komt of voor je klaarstaat.
Verzendkosten
Wij berekenen binnen Nederland €7,95 bezorgkosten. Vanaf €75,- bezorgen / versturen wij gratis.
Levertijd(en)
Onder mijn account kan je jouw bestelhistorie bekijken. Tevens kan je eerder gemaakte bestellingen bij Heeren van de Wijn gemakkelijk nogmaals bestellen via de link bij iedere bestelling.