San Marzano is ontstaan toen in 1962 19 verschillende wijnboeren hun krachten bundelden om samen Cantine San Marzano op te richten. Cantine San Marzano is inmiddels uitgegroeid tot een groot krachtig bedrijf met de moderne en technologische innovaties. San Marzano ligt in Puglia, om precies te zijn in de DOC Primitivo di Manduria. Deze DOC staat bekend als de beste voor wijnen gemaakt van Primitivo.
Deze San Marzano Il Pumo is gemaakt van de druif Chardonnay, uit Salento Puglia. De wijngaarden liggen op 100 meter boven zeeniveau, zodat de druiven langzaam en mooi kunnen rijpen. Langzame rijping zorgt voor optimale ontwikkeling van de aroma’s in de druiven.
Het is een lichte witte wijn met een geurig boeket van wilde rozen, jasmijn, ananas en banaan. De smaak is elegant, verfrissend en delicaat. Heerlijk bij gevogelte, wit vlees en visgerechten.
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.